Ovčí kožešiny

Ovčí kožešiny a hovězí kůže jsou jedním z nejúžasnějších doplňků, které můžeme najít v mnoha interiérech. Jsou vhodné ke zdobení domovů v moderním i tradičním stylu, v restauracích, na terasách. Jak si vybrat tu nejkrásnější kožešinu? Nejmódnější ovčí kůže jsou modely odstínů přírodních kožešin (nebarvených) - islandská kožešina bílá,  islandská kožešina šedá a islandská kožešina černá. Vysoká kvalita, přírodní zpracování a originální design jsou tři nejdůležitější vlastnosti našich produktů. 

14 položek celkem

Cena

11503900
111503900
Islandská kožešina přírodní šedá
Akce
1 750 Kč
962
Islandská kožešina přírodní hnědá
Akce
1 750 Kč
956
Islandská kožešina přírodní černobílá
Akce
1 750 Kč
965
Islandská kožešina černá
Akce
1 390 Kč
K31/XL
Ovčí kožešina bílá
Akce
1 150 Kč
152/XXL
Islandská ovčí kožešina
Akce
1 290 Kč
K05
Islandská kožešina cappuccino
1 290 Kč
K22/XL
Islandská kožešina šedá
Akce
1 290 Kč
K17/XL
Islandská kožešina melír hnědá
Akce
K18/XL
Ovčí kožešina hnědá
Akce
1 150 Kč
K03/XL
Sobí kožešina
3 900 Kč
K12
Ovčí kožešina medicinální Relugan dlouhý vlas
1 150 Kč
K11

Ovčí kožešiny jsou ideálním doplňkem pro každého, kdo miluje přírodu, pohodlí a eleganci. Ovčí kožešiny vám poskytnou teplo, měkkost a příjemný dotek na kůži. Navíc jsou ovčí kožešiny velmi odolné, snadno se udržují a mají dlouhou životnost. Na Česance Vlna nabízíme ovčí kožešiny různých barev, tvarů a velikostí, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a potřebám.

Ovčí kožešiny

Ovčí kožešiny jsou tradičním a oblíbeným materiálem, který se používá jak v domácnosti, tak v módním průmyslu. Ovčí kožešiny mají mnoho výhod, mezi které patří:

  • Izolační schopnost - ovčí kožešiny dokáží udržet teplotu těla i v chladných podmínkách, protože vlna obsahuje vzduchové kapsy, které působí jako izolant.
  • Antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti - ovčí kožešiny jsou přirozeně odolné vůči bakteriím, plísním a roztočům, což zabraňuje vzniku zápachu a alergií.
  • Odolnost a snadná údržba - ovčí kožešiny jsou velmi pevné a odolávají opotřebení, špinění a mačkání. Stačí je pravidelně větrat, kartáčovat kartáčem na kožešinu a čistit  speciálním čistícím přípravkem na kožešinu  s obsahem lanolinu..

Hovězí kůže

Hovězí kůže jsou dalším typem kožešin, které nabízíme na Česance Vlna. Hovězí kůže jsou velmi dekorativní a stylové, protože mají zajímavé vzory, jako jsou skvrny, pruhy, hvězdy nebo mramorování. Hovězí kůže jsou také velmi odolné a trvanlivé, protože mají silnou a hladkou strukturu. Hovězí kůže se hodí do moderních i rustikálních interiérů, kde vytvářejí útulnou a pohodovou atmosféru. Hovězí kůže můžete použít jako koberec, přehoz, deku nebo polštář.

Barevné kožešiny

Pokud chcete dodat svému domovu trochu živosti a radosti, můžete sáhnout po barevných kožešinách. Barevné kožešiny jsou zbarvené přírodními barvivy, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví. Barevné kožešiny můžete kombinovat s různými styly a barvami, abyste vytvořili originální a veselý vzhled. Na Česance Vlna máme barevné kožešiny z ovčí islandské srsti. Můžete si vybrat z mnoha odstínů, jako jsou růžová, modrá, zelená, žlutá, červená nebo fialová.

Islandské kožešiny

Islandské kožešiny jsou speciálním druhem ovčích kožešin, které pocházejí z islandských ovcí. Islandské ovce jsou původním plemenem, které se vyvinulo v drsných podmínkách islandské přírody. Islandské kožešiny se vyznačují dlouhou, jemnou a lesklou srstí, která má různé barvy a odstíny. Islandské kožešiny jsou velmi měkké, teplé a lehké, protože vlna obsahuje více vzduchu než jiné typy vlny. Islandské kožešiny jsou ideální pro dekoraci interiérů i oblečení, protože dodávají eleganci, pohodlí a luxus.

Sobí kožešiny

Sobí kožešiny jsou exotickým a vzácným typem kožešin, které pocházejí ze severní Evropy a Asie. Sobí kožešiny jsou velmi krásné a jedinečné, protože mají různorodé vzory, barvy a textury. Sobí kožešiny jsou také velmi funkční a praktické, protože mají vysokou izolační schopnost, voděodolnost a odolnost vůči plísním. Sobí kožešiny jsou skvělým doplňkem pro venkovní i vnitřní použití, protože vám poskytnou teplo, pohodlí a krásu. Sobí kožešiny můžete použít jako deku, přehoz, koberec nebo sedák.