Léčení Reluganu a jeho použití

Podložka z ovčí kožešiny Relugan je výjimečná svým zpracováním na přírodní bázi, které neobsahuje škodlivé látky a sloučeniny, které mohou negativně ovlivnit naše zdraví.
Kožešiny Relugan se používají  pro svou jedinečnou vlastnost suchého tepla ve zdravotnictví a při rehabilitaci, jsou vhodné i pro citlivou dětskou pokožku, nezpůsobují alergie ani podráždění.

Kožešiny Relugan se snadno udržují v čistotě a to proto, že ovčí vlna je bohatá na lanolin, účinnou látku, která účinně bojuje proti bakteriím a roztočům. Relugan se používají taktéž jako podložka na spaní u dlouhodobě ležících pacientů, snižují riziko vzniku proleženin (dekubitů).

Ovčí vlna jako přírodní materiál je schopna pohltit vlhkost až do 30% své váhy čímž výrazně napomáhá  tělesné termoregulaci.
Relugan je nenáročný na údržbu, stačí kožešinu občas vytřepat  vyvěsit. Kožešinu Relugan lze prát ručně, ve vodě do 30 ° C.

Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení