Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1328 hodnocení
5
1308x
4
12x
3
3x
2
0x
1
5x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ST Avatar autora Sandra Thalerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2022
Skvělá komunikace, rychlé odeslání. Doporučuji.
PL Avatar autora Pavla Ledlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2022
Rozhodně doporučuji, vždy vše skvěle navážene, zabalené, krásná vlna, dodání do druhého dne. Nakupuji zde už po několikate.
DK Avatar autora Dagmar Kotrbová (Administrátor) 3.5.2022
Děkujeme, že jste naším váženým zákazníkem.
IW Avatar autora Izabela Westfálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.4.2022
V pořádku a rychle doručeno. Vlna krásná a příjemná, doporučuji
ZB Avatar autora Zdenka Babrajová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2022
DK Avatar autora Dagmar Kotrbová (Administrátor) 19.4.2022
Děkuji za nákup a za hodnocení .Těším se na další návštěvu.
JK Avatar autora Jana Karásková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2022
DK Avatar autora Dagmar Kotrbová (Administrátor) 19.4.2022
Velmi Vám děkuji za Vaše hodnocení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.4.2022
zatím bylo vše v pořádku
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.4.2022
+ Rychlost dodání a výborná kvalita zboží

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.4.2022
+ Skvělá komunikace :-)

IG Avatar autora Ivana Graciasová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2022
DK Avatar autora Dagmar Kotrbová (Administrátor) 19.4.2022
Děkuji za nákup a Vaše hodnocení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2022
+ Rychlé dodání, velký výběr materiálu ,kvalita materiálu.

Vždy kvalitní materiál, velký výběr. Perfektní pro předení-naprostá spokojenost.
JV Avatar autora Jana vanhova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2022
DK Avatar autora Dagmar Kotrbová (Administrátor) 19.4.2022
Děkuji za nákup a za Váš příspěvek.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.4.2022
Ano,zásilka byla vyřízena rychle a bez chybně.
DK Avatar autora Dagmar Kotrbová (Administrátor) 19.4.2022
Děkuji a opět se budu těšit na vaši návštěvu.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2022
+ rychlost

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.3.2022
+ Rychlost, kvalita zbozi
- Nevim

Spokojenost!
Avatar autora Irena Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.3.2022
Super okamžité dodání, vlna krásná, barvy nádherné.
JK Avatar autora Jiří Klas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.3.2022
Byl jsem zde poprvé nakupovat přes internet a jsem velice spokojený s kůžemi,jsou kvalitní a navíc i zdravotní.Komunikace s paní Dášou je perfektní a drží slovo jak je domluveno.Je to perfektní firma. Doporučuji všem další.Děkuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2022
Kvalitní zboží
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.3.2022
+ Rychlost, spolehlivost
- Žádná neni

MR Avatar autora Monika Ricci Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.3.2022
Ráda zde nakupuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.3.2022
+ Férovost a vstřícnost ke spokojenosti zákazníka

Byla jsem velmi potěšena (byl to druhý nákup u firmy) v obou případech, laskavostí, vstřícností, ochotou a zejména férovostí paní Kotrbové. Moc příjemná spolupráce a radost nad dodaným zbožím. Danka Šedivá, Praha 4

Ovládací prvky výpisu

1338 položek celkem